Hizmetlerimiz
Dijital Strateji
Marka bilinirliğini artırmak, yeni müşteriler kazanmak ve satışları artırmak gibi hedeflere ulaşmak için dijital araçların mevcut pazarlama faaliyetleriyle birleştirilmesini hedefler.
Arama Motoru Pazarlama
Arama motoru pazarlaması (SEM), dijital pazarlama stratejileri arasında en popüler ve etkili yöntemlerden biridir.
Sosyal Medya Reklamları
Sosyal medya reklamcılığı, markaların, ürünlerinin veya hizmetlerinin, sosyal medya platformları aracılığıyla hedef kitlelerine ulaşmak için kullandıkları bir dijital pazarlama stratejisidir.
Arama Motoru Optimizasyonu
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), web sitelerinin organik arama sonuçlarında daha üst sıralarda görünmesini sağlamak için yapılan bir dizi teknik ve stratejilerin uygulanmasıdır.
Sosyal Medya Yönetimi
Sosyal medya hesaplarının yönetimi, içeriklerin planlanması ve sosyal medya etkileşimlerinin yönetimi gibi bir dizi işlemi kapsar.
Programatik Reklamcılık
Programatik reklamcılığın, diğer dijital reklam kanallarından en büyük farkı, daha detaylı hedefleme, daha mikro lokasyon ve reklam alanlarından üzerinde daha fazla kontrol sağlayabilmesidir.
Dijital Audit
Dijital Audit ile mevcut tüm dijital faaliyetlerinizi inceleyerek dijital performansınızı değerlendiriyor ve geliştirmek için yapılacak eylemleri tespit ediyoruz.
Kurumsal Kimlik
Müşterilerimizin işletme kimliğini yansıtan kurumsal kimlik tasarımları için Accurate Digital olarak özverili bir şekilde çalışıyoruz