Arama Motoru
Optimizasyonu

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), web sitelerinin veya mobil uygulamaların organik arama sonuçlarında daha üst sıralarda görünmesini sağlamak için yapılan bir dizi teknik ve stratejilerin uygulanmasıdır. SEO’nun temel amacı, web sitelerinin arama motorlarında daha iyi sıralanarak daha fazla trafik ve müşteri çekmesini sağlamaktır.

SEO faaliyetlerinde;, web sitelerinin içeriği, yapısal özellikleri, teknik altyapısı, kullanıcı deneyimi, iç-dış bağlantıları ve diğer faktörleri optimize etmek için birçok farklı teknik kullanır. Bu teknikler arasında anahtar kelime araştırması, içerik optimizasyonu, site hızı optimizasyonu, mobil uyumluluk, meta etiketleri, backlink oluşturma ve sosyal medya pazarlaması yer alır.

SEO, hem arama motorlarının hem de web sitesi kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış bir yaklaşımdır. Arama motorları, kullanıcılara doğru, ilgili ve kaliteli içerik sunmak için siteleri tarar ve değerlendirirken, SEO teknikleri kullanıcıların web siteleriyle daha iyi bir deneyim yaşamasını ve istedikleri bilgilere kolayca ulaşmasını sağlar. Bu doğrultuda, Accurate Digital olarak, müşterilerimizin web sitelerinin arama motorlarında öne çıkması ve daha iyi sıralamalar elde edebilmesi için etkili stratejiler kurguluyor; anahtar kelime analizi faaliyetleri, içerik & teknik analiz, dış bağlantı edinme stratejileri, rakip izleme-analiz gibi arama motoru optimizasyon faaliyetlerinin tamamında danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Neden Accurate Digital?
Veri Odaklı
Markaların veri analiz yoluyla değerlendirmesini yaparak sağlıklı bir yol haritası ve rekabet avantajları sağlıyoruz.
Deneyimli
19 yıllık tecrübemiz ile dijital dünyanın içine doğmuş, yenilikçi, sürdürülebilir, multidisipliner bir ajansız.
Dinamik
Markanız için ortak hedeflere ulaşmak adına farklı uzmanlık alanlarından gelen dinamik ve güncel dijital çözümler sunan ekibimiz, stratejinizi daha etkili hale getirmek için dijital pazarlama tekniklerini kullanır.
Hizmetlerimiz
Dijital Strateji
Marka bilinirliğini artırmak, yeni müşteriler kazanmak ve satışları büyütmek için dijital araçların mevcut pazarlama faaliyetleriyle birleştirilmesini hedefler. Markanın var olan bütün dijital varlıkları incelenerek kısa, orta ve uzun dönemli stratejiler ortaya çıkarılır. Markanızın ihtiyaçlarına özel olarak formüle edilmiş stratejileri geliştirerek müşteri kazanımını ve yeni büyüme fırsatlarını yakalamak için gerekli adımları detaylarıyla belirliyoruz. Stratejistlerimiz ihtiyaçlarınızı doğru analiz edebilmek için tüm bu süreç boyunca sizinle hareket ediyorlar.
Arama motoru pazarlaması
Arama motoru pazarlaması (SEM), dijital pazarlama stratejileri arasında en popüler ve etkili yöntemlerden biridir. SEM, arama motorlarında reklam verme yoluyla hedef kitlelere ulaşmayı sağlar. SEM’in en büyük avantajlarından biri, reklamların doğrudan arama sonuçlarında görünür olmasıdır. Bu sayede, hedef kitlelere doğru zamanda ve yerde ulaşılması mümkün olur. SEM, Google, Yandex ve Bing gibi arama motorlarında yapılabilir.
Kurumsal Kimlik
Müşterilerimizin işletme kimliğini yansıtan kurumsal kimlik tasarımları için Accurate Digital olarak özverili bir şekilde çalışıyoruz. Kurumsal kimlik çalışmalarımızı müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre özelleştirerek markalarının doğru şekilde yansıtılmasını sağlıyoruz. Amacımız, müşterilerimizin işletme kimliklerinin güçlenmesine ve markalarının daha da tanınır hale gelmesine yardımcı olmak.
Birlikte yeni dijital deneyimlere hazır olun!
Çok yönlü dijital pazarlama çözümlerimizle tanışın ve işletmenizi dijital dünyada bir adım öne taşıyın. Sizi bekliyoruz!
Bizimle İletişime Geçin