Sosyal Medya
Reklamları

Sosyal medya reklamcılığı, markaların, ürünlerinin veya hizmetlerinin, sosyal medya platformları aracılığıyla hedef kitlelerine ulaşmak için kullandıkları bir dijital pazarlama stratejisidir. Sosyal medya reklamları Meta, Twitter, LinkedIn, TikTok, Snapchat ve Pinterest gibi popüler sosyal medya platformları üzerinden yapılır.

Sosyal medya reklamları, hedef kitleye daha etkili bir şekilde ulaşmak için kullanılır. Bu reklamlar kullanıcının profiline, demografik özelliklerine ve ilgi alanlarına göre yapılandırılır. Bu sayede markalar, reklamlarının daha ilgili olduğu kullanıcılara doğrudan erişim sağlayabilir. Uzman ekibimiz, reklam kampanyalarının performansını yakından takip eder; tıklama, dönüşüm, dönüşüm maliyeti, erişim, etkileşim, marka bilinirliği gibi verileri analiz ederek daha iyi sonuçlar elde edebilmek için kampanya optimizasyonu sağlar.

Accurate Digital olarak, markaların sosyal medya hesaplarını ve reklamlarını veri odaklı bir yaklaşımla yönetiyoruz. Gündemi gözlemleyip, yılların getirdiği iç görüyü veri ile birleştirerek sosyal medya reklamlarınız için efektif ve sonuç odaklı çözümler üretiyoruz.

Neden Accurate Digital?
Veri Odaklı
Markaların veri analiz yoluyla değerlendirmesini yaparak sağlıklı bir yol haritası ve rekabet avantajları sağlıyoruz.
Deneyimli
19 yıllık tecrübemiz ile dijital dünyanın içine doğmuş, yenilikçi, sürdürülebilir, multidisipliner bir ajansız.
Dinamik
Markanız için ortak hedeflere ulaşmak adına farklı uzmanlık alanlarından gelen dinamik ve güncel dijital çözümler sunan ekibimiz, stratejinizi daha etkili hale getirmek için dijital pazarlama tekniklerini kullanır.
Hizmetlerimiz
Dijital Strateji
Marka bilinirliğini artırmak, yeni müşteriler kazanmak ve satışları büyütmek için dijital araçların mevcut pazarlama faaliyetleriyle birleştirilmesini hedefler. Markanın var olan bütün dijital varlıkları incelenerek kısa, orta ve uzun dönemli stratejiler ortaya çıkarılır. Markanızın ihtiyaçlarına özel olarak formüle edilmiş stratejileri geliştirerek müşteri kazanımını ve yeni büyüme fırsatlarını yakalamak için gerekli adımları detaylarıyla belirliyoruz. Stratejistlerimiz ihtiyaçlarınızı doğru analiz edebilmek için tüm bu süreç boyunca sizinle hareket ediyorlar.
Arama motoru pazarlaması
Arama motoru pazarlaması (SEM), dijital pazarlama stratejileri arasında en popüler ve etkili yöntemlerden biridir. SEM, arama motorlarında reklam verme yoluyla hedef kitlelere ulaşmayı sağlar. SEM’in en büyük avantajlarından biri, reklamların doğrudan arama sonuçlarında görünür olmasıdır. Bu sayede, hedef kitlelere doğru zamanda ve yerde ulaşılması mümkün olur. SEM, Google, Yandex ve Bing gibi arama motorlarında yapılabilir.
Kurumsal Kimlik
Müşterilerimizin işletme kimliğini yansıtan kurumsal kimlik tasarımları için Accurate Digital olarak özverili bir şekilde çalışıyoruz. Kurumsal kimlik çalışmalarımızı müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre özelleştirerek markalarının doğru şekilde yansıtılmasını sağlıyoruz. Amacımız, müşterilerimizin işletme kimliklerinin güçlenmesine ve markalarının daha da tanınır hale gelmesine yardımcı olmak.
Birlikte yeni dijital deneyimlere hazır olun!
Çok yönlü dijital pazarlama çözümlerimizle tanışın ve işletmenizi dijital dünyada bir adım öne taşıyın. Sizi bekliyoruz!
Bizimle İletişime Geçin