Programatik
Reklamcılık

Programatik reklamcılığın, diğer dijital reklam kanallarından en büyük farkı, daha detaylı hedefleme, daha mikro lokasyon, çok daha büyük bir network havuzu ve reklam alanlarında daha fazla kontrol sağlayabilmesidir. Önceden belirlenmiş kriterlere göre hedef kitlenin davranışlarını takip ederek segmentler oluşturulur ve bu segmentleri kullanarak reklam bütçesinin çok daha verimli kullanılmasını sağlar.

Programatik reklamcılıkta, reklamverenler, reklam gösterimlerini yapmak için birçok farklı kanalı kullanabilirler. Bunlar arasında mobil uygulamalar, web siteleri, sosyal medya platformları ve video platformları gibi çeşitli dijital kanallar bulunur.

Accurate Digital olarak kendi Trade Desk’imiz ve açık artırmaları gözlemlemeye olanak tanıyan özel yazılımlarımız sayesinde stratejistlerimiz çok daha tutarlı veriler elde ederken aynı zamanda yıllarca biriken iç görü deneyimlerini birleştirirler. Deneyime dayalı iç görü ve tutarlı verilerin pekişmesiyle ortaya mükemmeli yakalayan sonuçlar ve uzun soluklu iş birlikleri çıkarıyoruz.

Neden Accurate Digital?
Veri Odaklı
Markaların veri analiz yoluyla değerlendirmesini yaparak sağlıklı bir yol haritası ve rekabet avantajları sağlıyoruz.
Deneyimli
19 yıllık tecrübemiz ile dijital dünyanın içine doğmuş, yenilikçi, sürdürülebilir, multidisipliner bir ajansız.
Dinamik
Markanız için ortak hedeflere ulaşmak adına farklı uzmanlık alanlarından gelen dinamik ve güncel dijital çözümler sunan ekibimiz, stratejinizi daha etkili hale getirmek için dijital pazarlama tekniklerini kullanır.
Hizmetlerimiz
Dijital Strateji
Marka bilinirliğini artırmak, yeni müşteriler kazanmak ve satışları büyütmek için dijital araçların mevcut pazarlama faaliyetleriyle birleştirilmesini hedefler. Markanın var olan bütün dijital varlıkları incelenerek kısa, orta ve uzun dönemli stratejiler ortaya çıkarılır. Markanızın ihtiyaçlarına özel olarak formüle edilmiş stratejileri geliştirerek müşteri kazanımını ve yeni büyüme fırsatlarını yakalamak için gerekli adımları detaylarıyla belirliyoruz. Stratejistlerimiz ihtiyaçlarınızı doğru analiz edebilmek için tüm bu süreç boyunca sizinle hareket ediyorlar.
Arama motoru pazarlaması
Arama motoru pazarlaması (SEM), dijital pazarlama stratejileri arasında en popüler ve etkili yöntemlerden biridir. SEM, arama motorlarında reklam verme yoluyla hedef kitlelere ulaşmayı sağlar. SEM’in en büyük avantajlarından biri, reklamların doğrudan arama sonuçlarında görünür olmasıdır. Bu sayede, hedef kitlelere doğru zamanda ve yerde ulaşılması mümkün olur. SEM, Google, Yandex ve Bing gibi arama motorlarında yapılabilir.
Kurumsal Kimlik
Müşterilerimizin işletme kimliğini yansıtan kurumsal kimlik tasarımları için Accurate Digital olarak özverili bir şekilde çalışıyoruz. Kurumsal kimlik çalışmalarımızı müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre özelleştirerek markalarının doğru şekilde yansıtılmasını sağlıyoruz. Amacımız, müşterilerimizin işletme kimliklerinin güçlenmesine ve markalarının daha da tanınır hale gelmesine yardımcı olmak.
Birlikte yeni dijital deneyimlere hazır olun!
Çok yönlü dijital pazarlama çözümlerimizle tanışın ve işletmenizi dijital dünyada bir adım öne taşıyın. Sizi bekliyoruz!
Bizimle İletişime Geçin