Video Reklamcılığı

Dijital video reklamcılığı başta YouTube olmak üzere Instagram, Facebook, GDN, programatik satın alma kanalları ve geleneksel mecralarda yapılan video formatında olan reklamlardır. Dijital video reklamlarını geleneksel reklamlardan ayıran en büyük temel fark belirli bir süre izlenme sağlanmadığında reklamveren tarafında herhangi bir ücretlendirme yapılmamasıdır. 

Ücretlendirmedeki bu durum, video prodüksiyonunda bir avantaja dönüşebilmektedir. Özellikle ilk 5 saniye, videolarda kritik önem teşkil etmektedir. Markalama ve verilmek istenen mesaj mutlaka bu süre zarfında potansiyel müşterilere gösterilmelidir. Sosyal medya reklamlarıyla aynı hedefleme kabiliyetine sahip (yaş, demografik hedefleme, lokasyon vb) video reklamları marka bilinirliği (branding) oluşturmada önem teşkil etmektedir.

Neden Accurate Digital?

Accurate Digital 12 yıllık dijital pazarlama deneyimi ve 22 uluslararası dijital pazarlama sertifikasıyla markanızın stratejisi ve iletişimini deneyimli ellerle kurgulayıp uygulamakla kalmayıp, yaptığımız dijital pazarlama entegrasyonu ve dijital ürünlerle dijital pazarlama stratejinizde yeni bir çağ açıyoruz.

Hizmetlerimiz hakkında sizi daha detaylı bilgilendirmek isteriz.

Başvuru Yap
Çay