Grafik Tasarım

Yenilikçi, dinamik ve yaratıcı ekibimizle öncelikle markanızı iyi analiz edip tanıyoruz. Amacınıza, markanıza, kültürünüze ve mottonuza göre görsel çalışmalar yapıyoruz. Markanıza uygun ve özgü çalışma prensibimiz ve yetenekli tasarımcılarımızla kullanıcı deneyimini de dikkate alarak hedef kitlenize ulaşmanıza yardımcı oluyoruz. İyi bir grafik tasarım size prestij, profesyonellik, markalaşma, kar, başarı, tercih edilirlik kazandıracaktır.

Logo Tasarım

Logo tasarımı şirketlerin kurumsal kimliğini ve imajını yansıtan en önemli kurumsal kimlik öğelerden biridir. Her geçen gün yeni bir markayla, ürünle karşılaşmaktayız. Markanızın diğer markalardan ayrışması ve sizin markanızın ön plana çıkması için etkileyici ve iyi bir logoya sahip olmalısınız.

Yılların verdiği tecrübemiz ve bilgi birikimimizle markaların ihtiyaçlarını, vizyonunu, misyonunu çok iyi analiz ederek bu analizler doğrultusunda logo çalışmalarınızı gerçekleştiriyoruz. Sizi en iyi temsil eden, kurumsallığınıza uygun, sade, etkili, hedef kitlenize uygun bir logo tasarımı için buradayız.

Web, Landing Page ve Mobil Uygulama Tasarımı

Markaları müşterileriyle buluşturan ilk mecra markanın web sitesi veya mobil uygulama olduğundan tasarımı ve işlevselliği de son derece önemlidir. Markanızı öne çıkaran belirleyici nitelikleri yansıtacak şekilde, kullanıcı deneyimine ve markanın kurumsal kimliğine odaklanıyoruz. Markayı tüketiciyle buluşturmak için verileri, anlayışları, kültürel davranışları, markayı ve yaratıcı vizyonunu bir araya getiriyoruz. Web tasarımlarımızı mobil, masaüstü, tablet, TV bütün platformlarda kusursuz görünecek şekilde oluşturmaktayız. 

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik markanın imajını, değerlerini temsil eden çeşitli pazarlama materyallerinden oluşan öğelerin bütünüdür. Markanın hedefiyle, değerleriyle uyumlu, etkili bir kurumsal kimlik tasarımı marka stratejisi ve konumlandırmasının en önemli adımıdır.

Sektörde yılların oluşturduğu tecrübemiz ve bilgimzile, markalara hikayesi olan, özgün, hedefleriyle uyumlu, kolay ve doğru algılanabilen, etkileyici ve akılda kalıcı kimlik ve tasarımlar yapıyoruz. En ince detayları göz önünde bulundurarak, markayı içselleştirip çözümler sunarak, tasarımdan daha fazlasını vadediyoruz.

Hizmetlerimiz hakkında sizi daha detaylı bilgilendirmek isteriz.

Başvuru Yap
Çay