İnsanlar sosyal medya terimini duyduklarında genellikle Instagram ve Facebook'a yönelir, ancak sosyal medya sadece bu iki mecradan ibaret değildir. Önemli olan müşterilerinizle bağlantı kurabileceğiniz doğru platformu bulmaktır. Sosyal medya mecralarının kullanım amacı, hedefleme yöntemleri ve sosyal medya mecrası içinde bulunan kitle de birbirinden farklıdır. 

Accurate Digital olarak hedef kitle analizinizi yaparak, içerik tüketimini nerede yaptığını ve onlarla nerede nasıl etkileşime geçebileceğinin belirlenmesinde size yardımcı olacak bir sosyal medya stratejisi geliştirir. Bunu başarmak adına analitik sonuçlar veren bir sosyal medya stratejisini sunmak için müşterilerimizle koordine olarak işbirliği içinde çalışıyoruz. 

Müşterilerimize onlar için en verimli olacak medya platformlarına harcamalarını yapmalarına dair benzersiz bir anlayış sağlamak için veri ve analiz odaklı bir yaklaşım prensibindeyiz. Sosyal medya strateji içeriğinin her bir platform için ayrı ayrı yaratılması gerektiğine ve doğru stratejiler kullanılarak o mecraya ait sosyal medya kitlesine uyarlanması gerektiğine inanıyoruz. Sosyal medya analizi ve danışmanlığından içerik planlamasına, monitoring hizmetinden reklam kampanyalara kadar sosyal medya stratejisi etkinliğinizin 360 derece kampanyanıza güçlü bir entegre varlık olmasını sağlıyoruz. 

Etkili şekilde hedef kitlenize ulaşın

Sosyal medya üzerinden reklam vermek oldukça etkili ve hızlı bir stratejidir. Instagram, Facebook, Twitter, LinkedIn gibi önemli sosyal medya mecraları çok çeşitli ve detaylı hedefleme imkanlarına olanak tanıdığından kullanıcılarınıza veya potansiyel müşterilerinize ulaşmakta oldukça başarılıdır.

*Potansiyel müşterilerinizin ilgi alanlarına ve çevrimiçi davranışlarına göre reklamlar yayınlayabilirsiniz. Belirli yaşları, konumları, gelir seviyeleri, ilgi alanları gibi en ince noktasına kadar hedeflemenize olanak sağlar.

*E-posta Listeleri ve Telefon: E-posta ve/veya listelerinizi  bizimle paylaşmanız durumunda e-posta veritabanınıza veya bu hedef kitleye benzer kitlelere özel reklamlar yayınlayabiliriz (Custom Audience). 

*Web Sitesi Ziyaretçileri: Web sitenize yeniden hedefleme pikselleri ekleyip ve belirli kurallar tanımlayarak kendi özel kitlenizi oluşturabilirsiniz. Dönüşüm oranınızı artırmak için bu kitleler pazarlama stratejinizde önem teşkil etmektedir.

Neden Accurate Digital?

 

Accurate Digital 12 yıllık dijital pazarlama deneyimi ve 22 uluslararası dijital pazarlama sertifikasıyla markanızın stratejisi ve iletişimini deneyimli ellerle kurgulayıp uygulamakla kalmayıp, yaptığımız dijital pazarlama entegrasyonu ve dijital ürünlerle dijital pazarlama stratejinizde yeni bir çağ açıyoruz.

Hizmetlerimiz hakkında sizi daha detaylı bilgilendirmek isteriz.

Başvuru Yap
Çay