Programatik Reklamcılığın Faydaları Nelerdir?

Programatik satın alma büyük verileri analiz edip, gelişen teknolojiyi kullanarak medya satın alımını daha hızlı ve akıllı hale getiren bir yöntemdir. Reklamverene, tüketicilerin mesajlarını birden fazla cihaz ve platformda nasıl etkileşimde bulunduklarına ilişkin tutarlı bir bakış açısı edinme yeteneği sağlamaktadır. Programatik satın alma tarafında oluşturulan kurallar, doğru kurgulandığında yüksek dönüşüm oranına sahiptir. Programatik satın alma, doğru zamanda doğru reklamların doğru kitleye gösterimiyle sonuçlanacağı için nokta atışı hedefleme yapmakta, dijital pazarlama stratejinize büyük katkı sağlamakla birlikte stratejinize yeni bakış açıları da kazandıracaktır. 

*Farklı kanallardan elde edilen verileri analiz ederek daha bilinçli hedefleme yapmaya yardımcı olur.

*Bir veya birden fazla data kaynağı (DMP) kullanılarak 8000 den fazla ön tanımlanmış kitleye mesajızı iletmenizi sağlar (SUV sahipleri, sık seyahat edenler vb)

* Birçok yayıncıya tek bir noktadan erişebilmesine imkan verir.

*Nokta atışı hedeflemeyle doğru zamanda doğru kitleye reklamlarınızı göstererek ve maksimum dönüşüm sağlayarak karlılığı artırır.

*Tamamen şeffaf bir fiyatlandırma ortamı sunar.

* Gerçek zamanlı satın alma ve yayın takibi ile birlikte gerçek zamanlı optimizasyona imkan verir.

*İnsan faktöründen bağımsız otomatik satınalma kuralları oluşturmanıza olanak sağlar.

Neden Accurate Digital?

 

 

Accurate Digital 12 yıllık dijital pazarlama deneyimi ve 22 uluslararası dijital pazarlama sertifikasıyla markanızın stratejisi ve iletişimini deneyimli ellerle kurgulayıp uygulamakla kalmayıp, yaptığımız dijital pazarlama entegrasyonu ve dijital ürünlerle dijital pazarlama stratejinizde yeni bir çağ açıyoruz.

Hizmetlerimiz hakkında sizi daha detaylı bilgilendirmek isteriz.

Başvuru Yap
Çay