MOBİL REKLAMCILIK

 

Mobil cihazların günlük hayatta kullanımlarının çok fazla artması pazarlama stratejilerindeki değişimleri de beraberinde getirmektedir. Masaüsten mobile evrilen bu ekosistemde mobil kullanıcı eğilimlerine odaklanmak oldukça önemlidir. Mobil Reklamcılık, reklam ve satış promosyon aktivitelerinde mesajın mobil kanallar yolu ile müşteriye ulaştırılmasını hedef alan bir pazarlama metodudur. Etkili mobil kampanya stratejileri ile potansiyel müşterilerilere nerede olurlarsa olsunlar ulaşılmaktadır.

*Mobil Reklamcılıkta; geri dönüş oranı yüksektir. Bu sayede müşterilerin markaya ulaşması çok daha kolaydır.

*Zengin hedefleme imkanlarıyla doğru kitlelerle ulaşmak çok kolaydır.

*Mobil pazarlama uygulamaları interaktiftir. Müşteri bu uygulamaların aktif birer üyesidir. Çift taraflı bir etkileşim söz konusudur.

*Tüketiciye ulaşmak çok kısa bir zaman alır ve bunun sonucunda geri bildirim oldukça hızlıdır.

*Mobil uygulamalar daha etkili, daha canlı ve avantajlı kampanyalar sunabilmektedir.

 

Mobil reklamları nasıl geliştiriyoruz?

 

*Mobil reklamlarımız yetenekli tasarımcı kadromuz tarafından tasarlanmaktadır. Zengin içerikli ve şık tasarımlı reklamlarınızla markanızda fark yaratabilirsiniz.

*Hedef kitlenize uygun şekilde planlama ve stratejiler sunmaktayız.

* Mobil reklam çalışmalarıyla müşterilerinize çok kolay ulaşabilirsiniz. Kısa zaman içinde markanızın bilinirliği artacak, ürün ve hizmetleriniz doğru kitlelerle buluşacaktır.

*Zengin hedefleme seçeneklerimizle doğru kitleye ulaşabilirsiniz. Cihaz çeşidi, işletim sistemi, saat, konum,site, kelime hedefleme gibi seçeneklerle kampanyaların başarısını ve dönüşümleri attırmaktayız.

Neden Accurate Digital?

 

Accurate Digital 12 yıllık dijital pazarlama deneyimi ve 22 uluslararası dijital pazarlama sertifikasıyla markanızın stratejisi ve iletişimini deneyimli ellerle kurgulayıp uygulamakla kalmayıp, yaptığımız dijital pazarlama entegrasyonu ve dijital ürünlerle dijital pazarlama stratejinizde yeni bir çağ açıyoruz.

Hizmetlerimiz hakkında sizi daha detaylı bilgilendirmek isteriz.

Başvuru Yap
Çay