Doğal Reklamlar (Native Reklamcılık)

 Doğal Reklam adını son zamanlarda oldukça fazla duyduğumuz bir reklam modelidir. Türkiyede ve tüm dünyada native reklamcılığın gücüne inanan ve kullanan marka sayısı her geçen gün artmaktadır. Hiç tahmin edemeyeceğiniz büyük ve güçlü markalar bile yaratıcı ve etkili olduğu için doğal reklamları kullanmaktadır. Doğal reklamlar, markanın vermek istediği mesajı kullanıcıların mecra üzerinde ilgilendiği içeriklere, içeriğin doğallığını bozmayacak şekilde entegre edilmesine dayanan bir reklam modelidir. Firma markasını eğlenceli ve keyifli içeriklerle tanıtarak akılda kalmayı amaçlamaktadır. Doğal reklamlar, ağırlıklı olarak makale, liste, test, infografik, video prodüksiyonlar, özel projeler ve interaktif sayfalar gibi (yayın içi/infeed) içerik modellerinde uygulanabilmektedir.

Facebook, Twitter, Google, Yahoo, Recommendation widgets, Amazon, Foursquare, Etsy, In-Ad, Tumblr, Spotify, Flipboard, Onedio, ListeList doğal reklamcılığın en çok kullanıldığı mecralardır.

 

Neden Doğal Reklamlar (Native Reklamcılık) ?

* Doğal reklam marka bilinirliğinde %82’ye varan artış yaratıyor.

* Reklam kokmayan, tamamen doğal bir etki yarattığından buluştuğu kitleyi rahatsız etmiyor. Kullanıcı tamamen kendi isteğiyle reklama erişmek istediğinden etkisi oldukça yüksek oluyor.

*Kullanıcı etkileşimi yüksek ve kalitelidir.

*Çok daha fazla akılda kalmaktadır.

*Ölçümlenebilirdir.

 

Doğal reklamınızın etkili ve kaliteli olmasını istiyorsanız tasarımına ve içeriğine önem vermelisiniz. İşi profesyonellere bırakırsanız, pazarlama stratejinize uygun bir şekilde doğal reklamlarınızı yönetebilirsiniz.

 

 *Profesyonel tasarım ekibiyle markanızın pazarlama stratejinize en uygun olan doğal reklam çeşidi belirlenerek tüketiciyle buluşması sağlanır.

*Markanızın doğal reklamlarının etkisinin doğru bir şekilde ölçümlenmesi ve raporlanması sağlanır.

*Bütçenize uygun içerik ve tasarım hizmeti sağlanmaktadır.

*Markanıza özel kaliteli, etkili, profesyonel içerik ve tasarım sağlanmaktadır.

Neden Accurate Digital?

 

Accurate Digital 12 yıllık dijital pazarlama deneyimi ve 22 uluslararası dijital pazarlama sertifikasıyla markanızın stratejisi ve iletişimini deneyimli ellerle kurgulayıp uygulamakla kalmayıp, yaptığımız dijital pazarlama entegrasyonu ve dijital ürünlerle dijital pazarlama stratejinizde yeni bir çağ açıyoruz.

 

Hizmetlerimiz hakkında sizi daha detaylı bilgilendirmek isteriz.

Başvuru Yap
Çay