Hakkımızda

18 yıldır dijital reklam sektöründe olan Accurate Digital, dijital pazarlama stratejisi oluştururarak ve uygulayarak şirketlerin/organizasyonların büyümesini sağlayan ödüllü bir dijital medya ajansıdır. Arama motoru pazarlaması ve dijital pazarlama araçları sayesinde, şirketleri/organizasyonları hedef kitleleriyle birleştirir, işletme sadakatini ve marka bilinirliğini arttırırız.

Dijital pazarlama, tutku ile birleştiğinde inanılmaz yetenekli, deneyimli ve yaratıcı bir yönetim ekibini bir araya getiriyor. Accurate Digital ekibi, küçük işletmelerden büyük işletmelere kanıtlanmış sonuçlarla veri odaklı dijital pazarlama stratejisi planlamada başarılı bir geçmişe ve deneyime sahiptir.

 

Çalışma felsefemiz 3 temel madde ile açıklanabilir:

-Müşterilerimize veri odaklı modellemeler kullanılarak oluşturulan dijital reklam çözümleri sunuyoruz.

-Müşterilerimize dijital deneyimler sunmalarında yardımcı oluyoruz. Hedefi desteklemek için, her müşterinin benzersiz ve dinamik ortamını ele almak üzere tamamen özelleştirilmiş programlar geliştirmeye kendimizi adadık.

-Topladığımız verileri analiz etmeye ve her müşterinin büyümesini ve başarısını doğrudan etkileyebilecek eyleme dönüştürülebilir iş zekası çekirdeklerine çevirmeyi taahhüt ediyoruz.

 

Ulusal ve uluslararası birbirinden değerli 200'e yakın referanslarımızla ve müşteri memnuniyetinin verdiği güçle günden güne daha heyecanlı, hevesli, azimli ve dinamik olarak yolumuza devam ediyoruz.

 

Destek İsteyin

Hizmetlerimiz hakkında sizi daha detaylı bilgilendirmek isteriz.

Başvuru Yap
Çay